Metal Boyama

Metaller zaman içerisinde aşınan ve paslanan bir yapıya sahiptir. Açık havada ki oksijen ile reaksiyon veren bu yapı malzemeleri zamanla önce boyasını kaybeder daha sonra ise verdiği reaksiyon sonucu pas oluşturarak hem yapı özelliklerini hem de dayanıklılığını kaybeder.

Tel: 0546 267 4739

Metal Boyama

Aslında paslanma ve diğer reaksiyonlar metal için çürüme anlamına gelir. Eğer evinizde metal aksamlar varsa ise zaman zaman metal boyama işlemi yaptırarak metal malzemelerin bakımlarının gerçekleştirilmesi gerekir.

Metal Boyama Nasıl Yapılır?

Metal boyama işlemi için öncelikle metal üzerine de ki paslı kısım kazınır ve daha sonra zımparalanarak temizlenir. Metal aksam üzerine herhangi bir paslı kısım kalmayana kadar bu işlem devam eder. Daha sonra eğer isteniyorsa metal aksamın tamamına yada sadece boyanacak olan kısma astar boyası atılır. Bu kısım oldukça önemlidir. Astar boyası olmazsa üste atılacak normal boya tutmaz. Daha sonra ise normal boya ile istenilen renkte boyama işlemi gerçekleştirilir.

Metal Boyama Yaptırmak

Uzman personellerimiz yıllardır edindiği deneyim ile kaliteli işçilik sunmakta ve istenilen renkte istenilen şekilde metal boyama işlemini gerçekleştirebilir. İstenilen her renkte boyama işlemi gerçekleştirileceği gibi boya esnasında herhangi bir akma ya da boyanın yerlere bulaşması gibi bir durum söz konusu değildir.

 

Tam kıvamında hazırlanan boyalar metal aksam üzerine sürülerek (zemin düz ise püskürtme yöntemi ile) boyama işlemi gerçekleştirilir. Doğru fiyat ve kaliteli işçilik imkanlarımızdan faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın
× Whatsapp Fiyat Alın