Dış Cephe Boyama

Dış cephe boyama işlemi bina görünümünü baştan aşağı değiştirmektedir. Firmamızın gerçekleştirdiği dış cephe boyama işlemleri binaların dış görünümünü değiştirmesinin yanı sıra olumsuz hava koşullarına karşı korumada sağlamaktadır. Deneyimli ve profesyonel ekibimiz sayesinde gerçekleştirdiğimiz tüm boyama işlemleri müşterilerimizin memnuniyetiyle sonuçlanmaktadır.

Tel: 0546 267 4739

Boya Uygulaması Öncesi Hazırlık

Dış cephe boya uygulamasına başlamadan önce firmamız tarafından işlem yapılacak alan güzelce temizlenmektedir. Gerçekleştirilecek boyama işleminden performans sağlamak için bu gereklidir. Boyama yapılacak alan çok kirli yosun ya da küf tutmuş ise öncesinde özel kimyasallarla temizlik yapılmaktadır. Gerçekleştirilen temizlik işlemi sonrasında yüzeyde bulunan hasarlar tamir edilmektedir.

Yüzeyde bulunan çatlak ve delikleri tamir etmek için özel tamir harçları kullanılmaktadır. Sonrasında ise firmamız çalışanları tarafından boya işlemini daha kusursuz hale getirmek için astarlama işlemi gerçekleştirilmektedir. Astarlama işlemi sayesinde harcanacak boya miktarı da azalmaktadır. Hazırlık işleminin iyi yapılması boyanın daha iyi tutunmasını sağlamaktadır.

Dış Cephe Boya Uygulaması

Boya uygulaması öncesinde gerçekleştirilen hazırlık işleminden sonra firmamız çalışanları tarafından yüze uygulanacak boyanın cinsine karar verilmektedir. Dış yüzeye uygulanacak boyalar arasında grenli, silikonlu, akrilik ve elastik boya çeşitleri yer almaktadır. Boyanın rengi ve çeşidi seçilirken müşterilerin isteği ve uygulama yapılacak yüzeyin ihtiyacına bağlı olarak karar verilmektedir. Firmamız gerçekleştirdiği tüm dış cephe boyama işlemlerinin uzun süre boyunca dış etkilere dayanabilecek, dökülmeyecek ve canlı kalacak şekilde uygulanmasını sağlamaktadır.

Call Now ButtonTıklayın Bizi Arayın
× Whatsapp Fiyat Alın